vitrinlik Emlak Programı

Emlak Takip Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 980 KB
  • Version 4.1.0.19
  • Dil Türkçe
  • Firma Atılım Yazılım
Emlak sektörü için özel olarak tasarlanan vitrinlik Emlak yazılımı ile tüm emlak işlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.
Emlak sektörü için özel olarak tasarlanan vitrinlik Emlak yazılımı ile tüm emlak işlerinizin takibini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yazılımı ilk çalıştırdığınızda ekranın sağ tarafında bulunan üye ol butonuna tıklayarak karşınıza çıkacak olan üyelik formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra yazılım aktif hale gelecektir. 

Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü ile portföyünüzdeki konut, işyeri ve arsa bilgilerini kolaylıkla kaydedebilirsiniz. Söz konusu gayrimenkule ait fotoğrafları sisteme yükleyebilir, harita üzerinde bulunduğu bölgeyi gösterebilirsiniz. Müşteriden gelen arz ve talep işlemlerini kayıt altına alabilirsiniz. Sadece tek tuş ile kendinize ait web sitenizi güncelleyebilirsiniz. Sınırsız danışman ekleme özelliği sayesinde danışmanlarınızı yönetebilirsiniz. Web modülü sayesinde web sitenize bilgi ve resim yüklemesi yapabilirsiniz.

Yazılımın içeriğinde bulunan SMS özelliğini kullanarak müşterilerinize kolaylıkla SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca sözleşme ve kontratlarınızı dilediğiniz zaman durdurabilir ve kayıt altına alabilirsiniz. Diğer emlak portallarından ilan çekebilirsiniz. Tüm verilerinizi Excel'e aktarabilir veya Excel'den veri aktarımı yapabilirsiniz. Yazılımın en önemli özelliklerinden biri ise Bulut Teknolojisi sayesinde verilerinizi yedeklemeden bilgisayarınıza format attırabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
vitrinlik Emlak Programı indir